tropsport.eu

Jan 10.02.2021

Dramatyczne i techniczne przemiany, czyli wpływ rewolucji komputerowej

Polecane: produkuje prasy hydrauliczne

Jedną z dziedzin życia, które od kilku lat przechodzą rewolucję na naszym rynku, są tzw. przemiany techniczne. Artykuł traktuje o wpływie rewolucji komputerowej na biznes, ale jest też ogólnym podejściem do tematu. Jak się okazuje, dziś dziedzina transformacji technicznej rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego warto zapoznać się z propozycjami przedstawionymi w niniejszym artykule. To nie jest zbiór zasad, ale wprowadzenie do tematu technicznej przyszłości produkcji.

Przede wszystkim warto w tym miejscu podkreślić, że wpływ rewolucji komputerowej na świat biznesu jest ogromny. Mówimy o stopniowej, ale postępującej konwersji maszyn i ich mocy obliczeniowej w tzw. Maszyny (nie wszystkie), obiekty czy koncepcje. Mowa o wirtualnej rewolucji, która już zaowocowała rewolucją w dziedzinie architektury komputerów. Kolejną transformacją techniczną, która dokonała się w stosunkowo krótkim czasie, jest wykorzystanie danych (nie wszystkie), czyli nadejście nowej rzeczywistości. Chodzi o tak zwaną dynamikę płynów, która czasami jest również przekładana na dziedzinę symulacji numerycznej.

To jest ostatnia, ale nie ostatnia transformacja jakościowa, jaki jest wpływ rewolucji komputerowej? Jest po prostu niezwykle dynamiczny, a zmiany, jakie zachodzą w branży, skutkują zmianą jakościową, która wiąże się z redukcją kosztów, co prowadzi do powstania nowych technologii. Ostatnią transformacją jakościową jest tak zwana transformacja graficzna, którą przeprowadza się za pomocą lasera lub projektora. Ale zostawimy to na inną okazję.

Polecane: Słupki ze sznurem

Polecane: Ciekawe wiadomości RSS

Tagi: jakościową, transformacja, techniczne, ostatnia, technicznej, rewolucjirewolucji przemysłowej, rewolucji 1905, rewolucji 1905 łódź, rewolucji październikowej, rewolucji 69, rewolucji francuskiej,